\ Јавни час у Врчину

Јавни час у Врчину

У уторак, 26. новембра 2019. године у свечаној сали ОШ „Свети Сава“, одржан је Јавни час ученика издвојеног одељења ОМШ „Невена Поповић“ у Врчину.
У позитивној атмосфери наступили су следећи ученици: Драгана Ђорђевић (2. разред), Јована Ђорђевић (4. разред) и Нина Наумовић (5. разред) – ученице клавира из класе проф. Катарине Фаркаш; Јован Коџић (2.разред), Немања Сарић (4. разред) и Павле Станковић (5. разред) - ученици хармонике из класе проф. Миљана Мадића; Андрија Тријић (2. разред), Лена Јанковић (4. разред) и Лука Тијанић (5. разред) – ученици виолине из класе проф. Марије Цвејић; Лана Гвозденовић и Дуња Ташић (1. разред) и Јана Маринковић (4. разред) – ученице флауте из класе проф. Тијане Јовев; Вера Ђорђевић (1. разред) и Алекса Величковић (3. разред) – ученици гитаре из класе проф. Бранка Тријића Наступе младих виолиниста и флаутиста су употпуниле и музичку подршку пружиле проф. Јована Стајић и проф. Катарина Фаркаш пратећи их на клавиру.
Наши ученици су се приказали у најбољем светлу, а публика је то препознала и сваки наступ наградила громогласним аплаузом.