\ Јавни час у Винчи

Јавни час у Винчи

У четвртак , 28. новембра 2019. године, у издвојеном одељењу у Винчи, одржан је Јавни час ученика школе.
Учествовали су ученици флауте из класе Емилије Гавриловић: Андреј Пајић, Ана Ђурковић, Невена Ђурковић, Лидија Добричић и Михајло Ђукић. Затим, ученици клавира из класе Бојане Вујашковић: Ђорђе Николић, Сара Ранђеловић, Ана Лазић и Емили Каран. Потом, ученици гитаре из класе Ђорђа Станковића: Лука Козомара, Стефан Станојев, Емилија Грујић, Димитрије Мијајловић и Александар Петровић. Такође, наступили су и ученици хармонике из класа Александра Бијића и Драгане Стевановић: Андрија Репановић и Ђорђе Ђурић и ученица виолончела Исидора Тасић из класе Анамарије Илић.
Јавни час је био посећен и публика је имала прилику да ужива у разноврсним музичким садржајима.
Ученици су свирали са великим ентузијазмом, мелодично и ритмички прецизно. Сви су успели да пренесу идеју, карактер и сваком новом композицијом одушеве нашу публику.