\ Наступ наших ученика на отварању трећег међународног Кунг Фу Вуши отвореном такмичењу Београда

У суботу 30. новембра 2019. године хор школе под вођством наставника Игора Стојановића и ученици припремног разреда наставника Петра Швабића наступили су на отварању трећег међународног Кунг Фу Вуши првенства града Београда.
Учесници турнира били су такмичари свих старосних категорија (од 7 до 70 година), допутовали из свих региона Србије, Босне и Херцеговине, Хрватске, Северне Македоније и Мађарске.
У пуној спортској сали свечаност отварања овог Такмичења уприличили су извођењем химне „Боже правде“. Цео наступ је прошао добро и наши ученици су допринели да атмосфера на тамичењу буде пуна позитивне енергије.