\ Covid мере

Covid мере

Oбавештавамо Вас да на ОВОМ линку  можете преузети допуњену верзију Препорука за превенцију од COVID 19 које је припремио Институт за јавно здравље Србије "др Милан Јовановић Батут" . У односу на утврђене канале информисања и комуникације на нивоу школе потребно је да обезбедите да сви запослени буду упознати са овим препорукама. Овај материјал, у делу који се односи на превенцију и заштиту лица, треба користити и у раду са ученицима, на начин који је прилагођен узрасту ученика.

Допис Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут" који се односи на употребу визира можете прочитати ОВДЕ. контакте института/завода за јавно здравље можете погледати ОВДЕ. Covid постере преузмите на ОВОМ линку.