\ Успешно одржан концерт ученика млађих разреда у Гроцкој

Успешно одржан концерт ученика млађих разреда у Гроцкој

У четвртак, 1. октобра 2020. године у великој свечаној сали ОШ „Илија Гарашанин“ публика је имала прилику да ућива у интерпретацијама дечјих, народних и уметничких песама у извођењу наших ученика млађих разреда матичне школе у Гроцкој.
Неки су наступали први пут, а музику изучавају тек месец дана, те су узбуђење, трема, прво поклањање публици и аплаузи обелећили ово еуфорично вече. Наступило је 15 ученика клавира, флауте и гитаре које музици подучавају следечи настаавници: Маријана Калинић и Андријана Ђокић – клавир, Миња Марчетић – флаута и Милош Зубац – гитара.
Овај први овогодишњи концерт протекао је и дивној атмосфери, у пуној сали публике жељне културних активности. Свакако, концерт је организован и реализован уз придржавање прописаних превентивних мера заштите и дозвољеног броја посетилаца, јер су здравље и безбедност на првом месту.