\ Јавни час ученика у Гроцкој

Јавни час ученика у Гроцкој

У четвртак, 22.10.2020. године, у позитивној атмосфери и пријатном амбијенту одржан је Јавни час ученика клавира, гитаре, хармонике, флауте и етно певања у просторијама ОШ „Илија Гарашанин“ у Гроцкој.
Свирали су ученици клавира из класе Андријане Ђокић: Невена Николић, Јана Лазић (I разред), Јована Маслар и Лена Дамјановић (II разред), ученици Маријане Калинић: Јелена Вуковић, Наталија Михајловић (II разред) и Маргита Будимлија (III разред), ученици гитаре из класе Милоша Зубца: Арсеније Савковић (II разред) и Илија Бећаговић (III разред), ученици хармонике из класе Драгана Станојевића: Андреј Максић, Димитрије Дробњак и Богдан Ђурђевић (II разред), ученици флауте из класе Миње Марчетић: Сара Јовановић (I разред), Елена Мијаиловић (II разред), Даница Веселиновић (III разред) и Анђела Петровић (V разред) и ученица из класе Ане Јовановић: Миона Чкоњовић (II разред).