\ Јавни час у Гроцкој

Јавни час у Гроцкој

У уторак, 10. новембра 2020. године, у просторијама Основне школе “Илија Гарашанин” одржан је Јавни час ученика наше музичке школе “Невена Поповић”. Наступили су ученици из класа: Анамарије Илић – виолончело, Нине Косанић – клавир, Драгане Стевановић - хармоника и Јована Цинцара Костића – клавир.
Ученици су имали имали прилике да чују једни друге тако да је овај јавни час више од наступа, јер је у овим тешким временима деци најбитнија социјализација и пријатељство.
Наступили су: Игњат Дедић, Анастасија Мудрић, Софија Јовић, Саво Митровић, Ведран Бранковић, Душан Максимовић, Софија Остојић, Лана Васић, Тијана Станковић, Даница Грнераловић, Коста Кристић, Дејана Савковић, Теодора Антић, Лара Липовина и Никола Трифуновић.