\ Одржан састанак у циљу унапрeђења образовног система на териорији општине Гроцка

У петак, 4. децембра 2020. године, члан општинског већа за образовање и дечју заштиту, Александар Рајковић, одржао је састанак са помоћником градског секретара и шефом сектора за инвестиције при Секретаријату за образовање и дечију заштиту града Београда, Бојаном Вујковићем, у циљу унапређења и даљег развоја образовног система на територији градске општине Гроцка.
Састанку су присуствовале и шеф кабинета председника градске општине Гроцка, Сања Савић, и директорка Основне музичке школе „Невена Поповић“ из Гроцке Бранка Ивковић–Петронић, будући да је тема састанка била и изградња нове основне музичке школе у Гроцкој.
Руководство општине Гроцка свесно је да је улагање у образовање и едукацију деце свакако веома важан сегмент друштва, те ће настојати да у будућем периоду допринесу што бољим условима за даљи развој и усавршавање деце са наше општине, како би се успоставио одржив и квалитетан систем образовања.