\ Велики успех младих пијаниста Основне музичке школе „Невена Поповић“ на Међународном такмичењу „Piccolo piano talents“

Ученици првог разреда Основне музичке школе „Невена Поповић“ из Гроцке, Ведран Бранковић и Софија Јовић, из класе наставнице Нине Косанић, учествовали су на Међународном такмичењу „Piccolo piano talents“. Такмичење је одржано онлајн, а у категорији у којој су били Ведран и Софија такмичили су се ученици из разних земаља, као што су: Словенија, Пољска, Босна и Херцеговина, Естонија и Индонезија. Конкуренција је била јака, захтеви и очекивања велики.... Наши драги ученици су показали своју музикалност, весштину и стечено знање и освојили прве награде. Ведран је освојио прву награду са 94.33, а Софија, такође, прву награду са 93 бода.
Честитамо од срца Ведрану и Софији, наставници Нини, као и родитељима без чије помоћи и залагања наши ученици и наставница не би могли да остваре своје замисли и покажу ниво свог знања иза кога стоји много вежбања, труда, залагања и одрицања.
Погледајте и послушајте снимке композиција наших ученика.