\ Концерт гитариста у Винчи

Резултати пријемног испита за упис у први разред:

1. Гроцка

2. Винча

3. Умчари

4. Врчин

Концерт гитариста у Винчи

У издвојеном одељењу ОМШ „Невена Поповић“ у Винчи, у понедељак 07.06. 2021. године, Концерт су одржали ученици из класе гитаре Ђорђа Станковића.
Ученици су својим музицирањем у опуштеној и веселој атмосфери, уз придржавање против епидемијских мера, показали завидан ниво пређеног градива и пружили незаборавне тренутке својим другарима пренетим емоцијама преко нота и жица.
Некима је ово био први наступ, али упркос узбуђењу успели су да искажу своја новостечена знања из области музике и покажу завидан ниво владања инструментом.
Наступили су следећи ученици: Вук Белензада, Милош Млађеновић,Софија Мус,Јулија Радосављевић, Лука Илић,Ива Ракоњац, Лука Козомара, Стефан Станојев, Игор Павловић, Анастасија Јелић и Славко Владисављевић.