\ Концерт ученика виолине у Врчину

Резултати пријемног испита за упис у први разред:

1. Гроцка

2. Винча

3. Умчари

4. Врчин

Концерт ученика виолине у Врчину

У четвртак, 17. јуна 2021. године у издвојеном одељењу ОМШ „Невена Поповић“ у Врчину одржан је концерт ученика старијих разреда виолине из класе Марије Цвејић, уз клавирску сарадњу наставнице Катарине Фаркаш. Ученици су просвирали део свог програма за Годишњи испит и показали спремност. Услед изречених мера за сузбијање пандемије Ковид-19, родитељи нису били у могућности да присуствују али су зато ученици једни другима били одлична подршка.
Наступили су следећи ученици: Андрија Тријић (3. разред), Ана Димић (4. разред), Ивана Миладиновић (4. разред), Симона Кекић (5. разред) и Анђелија Бајић (5. разред).
На крају концерта ученици су имали прилику да поделе своја мишљења о наступу, како свом тако и својих другара, па су изнели шта им се допало и шта би можда требало да поправе за следећи јавни наступ, те је овај разговор био врло конструктиван и ученици су га са радошћу прихватили.