\ Концерт класе клавира у Винчи

Концерт класе клавира у Винчи

У понедељак, 22. новембра 2021. године, у просторијама нашег издвојеног одељења у Винчи, одржан је Концерт класе ученика клавира из класе наставнице Михок Вере.
Концерт је протекао без присуства родитеља, у складу са мерама Кризног штаба Републике Србије за сузбијање заразне болести Ковид 19.
Наступили су прво најмлађи ученици из класе који су једва дочекали свој први наступ, а потом су се низали старији, искуснији ђаци а то су: Павле Ђорђевић (I разред), Хана Миленковић (I разред), Јован Петковић (I разред), Јана Марковић (III разред), Немања Станојев (III разред), Марија Жижић (IV разред), Ања Здравковић (IV разред), Миња Здравковић (IV разред), Лазар Ракић (IV разред), Хелена Ђуричић (V разред) и Марија Марковић (VI разред).
У оваквим околностима ученици су у потпуности схватили поменути начин организације и наступа, који је протекао у међусобној подршци и аплаузима међу ученицима. Родитељи нису били ускраћени за доживљај наступа јер им је наставница проследиле снимке.