\ Честитка министра просвете науке и технолошког развоја

Честитка министра просвете науке и технолошког развоја

Поштовани директоре,
Уважени запослени,
Драги ученици,

У сусрет новој години дозволите да вам се обратим и пожелим вам успешну 2022. годину, да вас прати здравље, срећа и љубав.
Знам да претходна година није била лака за све нас, али знам и да нам је и она показала колико смо као народ прилагодљиви, сналажљиви и снажни, па и колико нам фали блискости, радости и непосредности која је за нас карактеристична.
Истовремено, осећам понос и захвалност за све учињено током 2021. године јер сте сви, запослени у васпитно-образовном систему, управо све ове најбоље карактеристике нашег народа и показали. Доказали сте да сви тежимо заједничком циљу – квалитетном образовању и пуној подршци развоју сваког детета.
Управо због значајних резултата остварених током године, искрено вам желим да током празника одморите и да се накупите радости и смеха.
У име свих запослених у Министарству просвете, науке и технолошког развоја и своје лично име желимо вам срећне новогодишње и божићне празнике!

Први потпредседник Владе и министар
Бранко Ружић