\ Jавни час ученика клавира, хармонике, виолине и српског традиционалног певања са гостима у Винчи

У уторак 15. новембра 2022. године, у издвојеном одељењу наше школе у Винчи одржан је Јавни час на ком су наступили ученици клавира из класе наставнице Марине Башић: Софија Стојановић, Елена Матић и Уна Пешић.
Наступили су и ученици хармонике из класе наставника Петра Величковића: Вид Дамљановић и Никола Милосављевић као и ученик виолине Јанко Цветановић из класе наставнице Катарине Станимировић. Такође су настипиле и ученице српског традиционалног певања из класе наставнице Катарине Рудић: Емилија Ђорђевић и Хелена Ђуричић.
У другом делу јавног часа наступили су гости, ученици српског традиционалног певања из наше школе у Гроцкој: Ана Миленковић, Андрија Тријић и Драгана Ђорђевић, сви из класе наставнице Ане Јовановић.
Јавни час је завршен антифоном песмом из источне Србије "Северинке, бело грло" коју је извела певачка група "Невена".