\ Награде нашим гитаристина на гитаристичком музичком фестивалу „Михаило Златковић“

У суботу, 26. новембра 2022. године, одржано је 1. по реду такмичење Гитаристичком музичком фестивалу "Михаило Златковић". Домаћин такмичења је била Основна музичка школа „Петар Илић“ у Аранђеловцу.
Нашу школу, ОМШ „Невена Поповић“, представљали су Мила Кијевчанин, ученица 2. разреда из класе наставника Милоша Зубца и Душан Батнога, ученик 3. разреда из класе наставника Богдана Благојевића.
У великој конкуренцији из различитих основних музичких школа, Мила је освојила другу награду (88 поена) у првој категорији, а Душан је освојио прву награду (94 поена) у другој категорији.
Честитамо Мили и Душану, као и њиховим наставницима Милошу и Богдану на фантастичном резултату.