\ Премијерно извођење музичко-драмског концерта - „Упознајте композиторе“ у Винчи

Премијерно извођење музичко-драмског концерта - „Упознајте композиторе“ у Винчи

У издвојеном одељењу у Винчи, 06. јуна 2024. године, у свечаној сали ОШ ,,Никола Тесла" премијерно је изведен музичко-драмски концерт под називом "Упознајте композиторе", у организацији драмске секције и ученица упоредног клавира наставнице Катарине Георгијевић.
Драмску секцију ОМШ ,,Невена Поповић" воде наставник-корепетирор Зора Вешковић, наставница упоредног клавира Катарина Георгијевић и педагог школе Душан Чоловић.
Несвакидашњи концерт са пуно дијалога и драмских елемената публика је испратила са невероватном пажњом. Смењивали су се свирање, глума, смех и аплаузи, а наши ученици играли су се на сцени и уживали у плодовима свог рада.
Реакције публике и задовољних учесника дали су нам задатак да истрајемо у овом племенитом подухвату и следеће школске године будемо још бољи.