\ Учешће наших ученика на обележавању Дана ОШ „Мића Стојковић“ у Умчарима

Учешће наших ученика на обележавању Дана ОШ „Мића Стојковић“ у Умчарима

У четвртак, 28. јуна 2018. године, у свечаној сали ОШ „Мића Стојковић“ у Умчарима, одржана је приредба поводом Дана школе.
За ту прилику, поред наставника и ученика ОШ „Мића Стојковић“, учешће су узели и наставници и ученици ОМШ „Невена Поповић“. Проф. Јелена Недељковић је (у сарадњи са наставницом музичке културе М. Николовски) припремила две хорске тачке – „Београде, мој бели граде“ и „Жалба“ уз инструменталну пратњу клавира, виолине, флауте и хармонике (проф. Милан Медошевић, проф. Надежда Димитријевић, проф. Тијана Јовев, проф. Дамир Одобашић), а исти камерни састав наставника изненадио је публику извевши „Танго“ (La cumprasita).
У заједничкој приредби уживали су како ученици и наставници обе школе тако и многобројна публика. Специјалан гост основне школе, који је доделио дипломе најбољим ученицима је глумица Јелена Гавриловић.
Надамо се да ће у будуће бити још више заједничких концерата који ће ојачати везу и сарадњу између две школе.