\ Дневни лист "Политика" о нама

Дневни лист "Политика" о нама

Дневни лист ПОЛИТИКА у суботу, 3. новембра у убрици "Синоћ у Београду" доноси вест о изложби радова насталих на овогодишњој, 21. Ликовној колонији ГО Гроцка, која је синоћ пред бројном публиком отворена у Ранчићевој кући, галеријском простору Центра за културу Гроцка, установи културе Градске општине Гроцка.Дневни лист ПОЛИТИКА у свом електронском издању донео вест о изложби радова насталих на овогодишњој, 21. Ликовној колонији ГО Гроцка, која је у петак, 2. новембра 2018. године, пред бројном публиком отворена у Ранчићевој кући, галеријском простору Центра за културу Гроцка, установи културе Градске општине Гроцка.
Учесници колоније су др ум. Милица Црнобрња Вукадиновић, др ум. Предраг Лојаница, мр Љубица Шакић, Жељко Виторовић, Немања Арсић, Весна Мартиновић Маровић, Милан Митровић Макаби, Тамара Миловић, Владимир Петровић, Стефан Петронијевић и Мила Гајин.
На отварању изложбе наступили су и ученици наше школе: Анђела Михајловић и Невена Ђокић (1. разред клавира, класа проф. Сање Стевановић), Љубица Мишић (1. разред хармонике, класа проф. Драгане Стевановић), Дуња Јарић, Бојан Милошевић и Давид Тобџић (2. разред клавира, класа проф. Маријане Калинић), Урош Савковић (3. разред хармонике, класа проф. Драгана Станојевића) и Михаило Јовичић (3. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца).