\ Наступ наших ученица на отворању изложбе „Свилена лепот ћирилице“ у Центру за културу

У месецу писмености у петак, 11. маја 2019. године, у Центру за културу Гроцка отворена је изложба "Свилена лепота ћирилице", примењене уметнице Оливере Милуновић из циклуса под називом „Свилени додир прошлости“.
Традиционални дух којим одише изложба употпуниле су ученице Српског традиционслног певања ОМШ „Невена Поповић“ из Гроцке, које су извеле сплет аутентичних једногласних и двогласних песама. Својим гласом публику су одушевиле Миња Вучкивић, Дајана Станковић, Илинка Ђурђевић и Љубица Мишић, ученице првог разреда у класи професорке Ане Јовановић.
Електронско издање дневног листа ПОЛИТИКА (на ОВОМ линку) доноси вест о отварању изложбе "Свилени додир ћирилице" примењене уметнице Оливере Милуновић у Ранчићевој кући, галерији Центра за културу Гроцка - установе културе ГО Гроцка.

Погледајте фотографије>>