\ Дванаест награда нашим гитаристима на музичком турниру Меморијал „Аца Панић“

Дванаест награда нашим гитаристима на музичком турниру Меморијал „Аца Панић“

У среду, 15. маја 2019. године, у свечаној сали Основне музичке школе „Стеван Христић“ у Младеновцу, одржан је други дан музичког турнира Меморијал „Аца Панић“ за категорију гитаре.
Нашу школу је представљало 12 ученика гитаре из Гроцке, Винче, Врчина и Умчара, из класе проф. Невене Манојловић, Исидоре Пушкић, Богана Благојевића, Милоша Зубца, Ђорђа Станковића и Бранка Тријића. Неки од наших ученика су наступали по први пут, те је трема, узбуђење и помало радост била појачана услед сазнања да је конкуренција велика. Али, тимски рад, међусобна подршка и добра атмосфера донели су одличне резултате.
Сви наши пулени су одлично пласирани и, свакако, веома запажени.
Наши ученици који су наступили, као и њихов пласман на такмичењу, је следећи:
Прва категорија
- Василије Вид Ћустић, 1. разред гитаре у класи проф. Бранка Тријића – 2. награда (89 бодова)
- Никола Радосављевић, 1. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца – 2. награда (88,33 бода)
- Теодор Мрачић, 1. разред гитаре у класи проф. Невене Манојловић – 2. награда (85,33 бода)
Друга категорија
- Софија Митрић, 2. разред гитаре у класи проф. Богдана Благојевића – 1. награда (93 бода)
- Сара Банзић, 2. разред гитаре у класи проф. Исидоре Пушкић – 2. награда (88,33 бода)
- Лука Козомора, 2. разред гитаре у класи проф. Ђорђа Станковића – 2. награда (88 бодова)
Трећа категорија
- Михаило Јовичић, 3. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца – 1. награда (93 бода)
- Викторија Михаиловић, 3. разред гитаре у класи проф. Невене Манојловић – 1. награда (92,33 бода)

- Игор Павловић, 3. разред гитаре у класи проф. Ђорђа Станковића – 2. награда (88,87 бодова)
- Јована Марковић, 3. разред гитаре у класи проф. Невене Манојловић – 2. награда (86,67 бодова)
- Вукан Срдановић, 3. разред гитаре у класи проф. Богдана Благојевића – 2. награда (82,67 бодова)
Четврта категорија
- Урош Гавриловић, 4. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца – 2. награда (87 бодова)
Све честитке нашим ученицима и њиховим наставницима на овако импозантним резултатима. Укупно је освојено 3 прве и 9 других награда.

Погледајте фотографије>>