\ Дванаест награда нашим гитаристима на музичком турниру Меморијал „Аца Панић“

ИНФОРМАЦИЈА О УПИСУ У 1. РАЗРЕД МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ

Поштовани родитељи,
У складу са актуелном ситуацијом и мерама које је предузела Влада Републике Србије, овим путем желимо да вас обавестимо о пријавама за упис ученика у 1. разред основне музичке школе ”Невена Поповић”за школску 2020/2021. године.
Сви родитељи заинтересоване деце која желе да похађају основну музичку школу ”Невена Поповић” могу да се јаве на следећи број телефона 064/85-45-312 или да оставе своје податке на следећу имејл адресу:upis.omsgrocka@gmail.com.
На овај начин родитељи ће добити потребне информације о начину извођења пријемног испита.
Слободних места има на следећим одсецима:
-за децу узраста од 7 до 9 година: гитара, виолина, флаута, виолончело, хармоника и клавир.
-за старије ученике од 10 до 18 година: одсек за Српско традиционално певање.
-за децу млађу од 7 година врши се упис у припремни разред.
Позивамо вас да нас контактирате путем наведеног броја телефона или имејл адресе, а ми ћемо вас упутити и дати вам све неопходне информације!
Драга децо, добро дошли!

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У 1. РАЗРЕД ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ

Поштована децо и родитељи,
Ово су резултати пријемног испита за упис у 1. разред Основне музичке школе "Невена Поповић", одржаног у петак, 24. априла 2020. године.
У табелама се налазе имена и презимена ученика који су положили пријемни испит како у матичној тако и подручним школама.
Пријаве за упис у 1. разред се налазе на сајту школе, али ће вас контактирати и пријаве вам доставити наставници који су тестирали вашу децу.
Радујемо се дружењу са вама!
Пријемни испит је и даље у току. Добро дошли!

Дванаест награда нашим гитаристима на музичком турниру Меморијал „Аца Панић“

У среду, 15. маја 2019. године, у свечаној сали Основне музичке школе „Стеван Христић“ у Младеновцу, одржан је други дан музичког турнира Меморијал „Аца Панић“ за категорију гитаре.
Нашу школу је представљало 12 ученика гитаре из Гроцке, Винче, Врчина и Умчара, из класе проф. Невене Манојловић, Исидоре Пушкић, Богана Благојевића, Милоша Зубца, Ђорђа Станковића и Бранка Тријића. Неки од наших ученика су наступали по први пут, те је трема, узбуђење и помало радост била појачана услед сазнања да је конкуренција велика. Али, тимски рад, међусобна подршка и добра атмосфера донели су одличне резултате.
Сви наши пулени су одлично пласирани и, свакако, веома запажени.
Наши ученици који су наступили, као и њихов пласман на такмичењу, је следећи:
Прва категорија
- Василије Вид Ћустић, 1. разред гитаре у класи проф. Бранка Тријића – 2. награда (89 бодова)
- Никола Радосављевић, 1. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца – 2. награда (88,33 бода)
- Теодор Мрачић, 1. разред гитаре у класи проф. Невене Манојловић – 2. награда (85,33 бода)
Друга категорија
- Софија Митрић, 2. разред гитаре у класи проф. Богдана Благојевића – 1. награда (93 бода)
- Сара Банзић, 2. разред гитаре у класи проф. Исидоре Пушкић – 2. награда (88,33 бода)
- Лука Козомора, 2. разред гитаре у класи проф. Ђорђа Станковића – 2. награда (88 бодова)
Трећа категорија
- Михаило Јовичић, 3. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца – 1. награда (93 бода)
- Викторија Михаиловић, 3. разред гитаре у класи проф. Невене Манојловић – 1. награда (92,33 бода)

- Игор Павловић, 3. разред гитаре у класи проф. Ђорђа Станковића – 2. награда (88,87 бодова)
- Јована Марковић, 3. разред гитаре у класи проф. Невене Манојловић – 2. награда (86,67 бодова)
- Вукан Срдановић, 3. разред гитаре у класи проф. Богдана Благојевића – 2. награда (82,67 бодова)
Четврта категорија
- Урош Гавриловић, 4. разред гитаре у класи проф. Милоша Зубца – 2. награда (87 бодова)
Све честитке нашим ученицима и њиховим наставницима на овако импозантним резултатима. Укупно је освојено 3 прве и 9 других награда.

Погледајте фотографије>>