\ Наступ наших младих пијанисткиња на отварању изложе у Центру за културу Гроцка

Наступ наших младих пијанисткиња на отварању изложе у Центру за културу Гроцка

У оквиру годишње изложбе "Ликовно путовање 2022" представљена су најуспешнија креативна остварења ученика из ОШ „Илија Гарашанин" у Гроцкој и ОШ „Свети Сава" у Врчину.
Мноштво дечијих цртежа, слика, скулптура и уметничких објеката било је изложено на отварању изложбе у галерији Ранчићеве куће, у четвртак 26. Јануара 2023. године.
Полазницима Ликовне радионице Центра за културу Гроцка захвалиле су се сликарке Марион Дедић и Мика Ловре Миловић, док су посебну музичку подлогу целој изложби дале ученице Основне музичке школе "Невена Поповић": Наталија Мастелица (1. разред) и Марија Првановић (2. разред) клавира у класи наставнице Маје Грујовић.