\ Књиге за изузетне педагошке резултате у школској 2014/15. години

Књиге за изузетне педагошке резултате у школској 2014/15. години

8Ученици наше школе не би постигли овако добар и висок пласман и успех на такмичењима републичког и међународног нивоа да иза њих не стоје огромни напори, труд и залагање њихових наставника. Стога, Наставничко веће награђује књигом за изузетне педагошке резултате у школској 2014/15. години следеће наставнике:
- Александру Стевановић за учешће на Републичком такмичењу солиста и Републичком фестивалу МШС;
- Катарину Фаркаш за учешће на Републичком такмичењу,
- Драгана Станојевића за учешће на Републичком фестивалу МШС,
- Кристину Димић и Ксенију Пејовић за учешће на Међународном такмичењу гудача у Нишу,
- Андријану Ђокић за учешће на Међународном такмичењу „Даворин Јенко“ у Београду, и
- Бојану Вујашковић, нашег корепетитора, за велики допринос при освајању награда на такмичењима, као и за несебично учешћњ у ваннаставним активностима.
Рад и труд запослених Основне музичке школе не може се речима описати, нити довољно наградити, сем константним речима хвале, односно захвалности. Резултати наше школе сами говоре о свему наведеном, јер из године у годину наш успех је све већи и значајнији, те се наша школа, а самим тим и општина Гроцка, све чешће по добром помињу и о њој се све више прича.