\ Друга награда за школски часопис ”СИНКОПА”

Друга награда за школски часопис ”СИНКОПА”

Трећи број школског часописа ”СИНКОПА” наше музичке школе који је изашао у септембру месецу школске 2021/2022. године, освојио је другу награду на Такмичењу основношколских и средњошколских листова и часописа Друштва за српски језик и књижевност Србије.
Такмичење је одржано током децембра и јануара месеца, а резултати су објављени 21. јануара 2022. године.
Честитамо свим ученицима, наставницима и сарадницима, као и уреднику часописа Мирку Јеремићу, који су својим текстовима и радовима допринели настанку трећег броја.
Прва два броја часописа објављена су током школске 2019/2020. и 2020/2021. године у дигиталном и штампаном облику.
Резултати такмичења објављени су данас на сајту овог удружења, а можете их погледати на линку испод:

sinkopa-22