\ Јавни час ученика виолине и клавира у матичној школи у Гроцкој – Вече младих талената и инспирације

Музика као лек

muzika medicina

Пријатељи школе

tarisio2

Треба да се зна

treba da se zna

header

Јавни час ученика виолине и клавира у матичној школи у Гроцкој – Вече младих талената и инспирације

У петак, 5. децембра 2025. године, у Централној школи у Гроцкој одржан је свечани Јавни час ученика из класе клавира наставнице Катарине Фаркаш и из класе виолине наставника Јована Цинцар-Костића.
Овим наступом млади уметници су обележили важан тренутак у свом музичком развоју, успешно заокруживши једну од најзахтевнијих етапа концертне припреме. Пуна сала, испуњена многобројном публиком, испратила је сваки наступ са великом пажњом, а искрени усклици „Браво!“ и топли аплаузи носили су ученике кроз читаво вече.
Показујући јединство, међусобну подршку и праву концертну зрелост, ученици су наступили са самопоуздањем и осетним интерпретативним напретком. Њихова узбуђеност и посвећеност преточиле су се у дирљиве и енергичне интерпретације, које су још једном потврдиле значај сценског искуства у музичком образовању.
Надамо се да ће ово инспиративно музичко вече подстаћи ученике на још сигурније наступе и допринети одличним резултатима на предстојећим такмичењима.
Честитамо свим извођачима и њиховим наставницима на преданом раду и успешном концерту!