\ Резултати 2009/2010.

header

Пријемни испити за упис у припремни и 1. разред ОМШ у школској 2017/18. години

 
У матичној школи у Гроцкој:
  • Субота, 27. мај 2017. године – од 12 до 15 часова
  • Субота, 10. јун 2017. године – од 10 до 13 часова
У издвојеном одељењу у Врчину (просторије издвојеног одељења Основне музичке школе):
  • Субота, 13. мај 2017. године, од 10 до 12 часова
  • Понедељак, 22. мај 2017. године, од 17 до 19 часова
  • Уторак, 23. мај 2017. године, од 12 до 14 часова
  • Четвртак, 01. јун 2017. године, од 17 до 19 часова
  • Субота, 03. јун 2017. године, од 10 до 12 часова
У издвојеном одељењу у Винчи (у просторијама издвојеног одељења Основне музичке школе):
  • Понедељак, 29.мај 2017. године од 12 до 19 часова
  • Уторак, 30. мај 2017. године, од 12 до 19 часова
  • Четвртак, 08. јун 2017. године, од 12 до 19 часова
  • Петак, 09. јун 2017. године, од 12 до 19 часова
У издвојеном одељењу у Умчарима:
  • Четвртак, 25. мај 2017. године – свечана сала ОШ „Мића Стојковић“ у матичној школи у Умчарима, у 9 часова и 30 минута
  • Петак, 26. мај 2017. године, у подручним школама ОШ „Мића Стојковић“:
У 8 часова и 30 минута – Камендо
У 10 часова и 30 минута – Пударци
У 12 часова и 30 минута – Живковац
 
РЕЗУЛТАТИ СА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА
 

Резултати 2009/2010.

ФЕБРУАР
 
Школско такмичење инструменталних класа
Учествовало 35 ученика. Победник такмичења је Милош Вељовић, 4. раз. кл. Д. Стевановић
 
 
МАРТ
 
Шабац, клавирско такмичење „Арт студио“
1. награда           Марија Срејић и Валентина Милићевић кл. М.Шуменковић
2. награда           Михаило Ђукић кл. М. Шуменковић
3. награда           Тијана Маринковић  кл. М. Кангрга
  
Аранђеловац, 3. међународни фестивал
1. награда         Матија Бајић, Алекса Живковић, кл. С. Дахић; Душан Рољић, кл. Ј. Тарана
2. награда          Ана Недић, кл. А. Станковић
Похвала             Марија Бијелић, кл. М. Кангрга
Републичко такмичење
 
Гитара               2. награда Матија Бајић, кл. С. Дахић
                           3. награда Алекса Живковић, кл. С. Дахић
 
Хармоника       2. награда Стефан Ђорђевић, кл. Д. Стевановић
                           3. награда Никола Лазаревић, кл. Д. Станојевић
 
АПРИЛ
 
Фестивал МШ „Петар Стојановић“  УБ
Флаута:  1. награда  Ана Недић и 2. награда Немања Стојановић, кл. А. Цветковић,
Хармоника: 1. награда Стефан Лазаревић и Никола Лазаревић, кл. Станојевић, Александар Перић, кл. Џиновић;  2. награда Урош Стојанов, кл. Д. Стевановић
Гитара: 1. награда Матија Бајић, кл. Дахић, Милица Ристић, кл. Степаноски, Душан Рољић, кл. Тарана; 2. награда  Данило Митрић, кл. Дахић, Давид Јовичић, кл. Степаноски,
Виолина: 1. награда Наталија Фаркаш, кл. Петровић- Дахић, Дајана Гвозден, кл. Пејновић, 2. награда  Љубица Јовановић, кл. Пејновић, Татјана Јашић, кл. Петровић- Дахић,
Клавир: 1. награда  Марија Срејић, Милаило Ђукић и Валентина Милићевић, кл. Шуменковић,  Јоко Бугарски, кл. Фаркаш,  2. награда  Ана Недић и Ксенија Комазец, кл. Станковић, 3. награда Милорад Јашић, кл. Фаркаш, Анђела Јоксимовић, Андријана Вучковић и Драгана Преспљанин
25 ученика укупно тринаест  1. награда, осам  2. награда и четири  3. награде
Међународно Такмичење „Акордеон арт“ Сарајево, БиХ
Стефан Ђорђевић, 1. награда и лауреат, Милош Вељовић, 3. награда, обојица из кл. Д. Стевановић 
 
МАЈ
 
Школско такмичење „Волим солфеђо“
Учествовало 38 ученика. 27 првих награда, 7 других и две треће.
Три ученика максималних 100 поена- Јелена Маринковић, 1. раз, Стефан Микулић, 4. раз. и Кристина Вуковић, 5. раз.
Фестивал музичких школа Србије – Сента
Михаило Ђукић, 1. награда                 кл. Шуменковић
Доротеја Станојевић, 1. награда         кл. Ђорђевић
Данило Митрић, 1. награда                 кл. Дахић
Милош Вељовић, 3. награда               кл. Стевановић
Турнир „Аца Панић“ у Младеновцу:
Учествовало је 30 ученика, освојено 17 првих, 8 других и 5 трећих награда.
1. награда
Василија Бугарски, Марија Срејић,Милица Здравковић, Стефан Лазаревић, Никола Лазаревић, Наталија Фаркаш, Татјана Јашић, Ана Недић, Војин Јозић, Марија Лукић, Немања Стојановић(лауреат такмичења) и Ђорђе Бајић
2. награда
Ђорђе Стојиљковић, Милорад Јашић, Александар Билбија и Марко Бабић
3. награда  Стефан Микулић

Такмичење клавириста МШ „Ј. Славенски“ у Новом Саду:
Тијана Маринковић, 2.  награда,  кл. М. Кангрга

„Мали виртуоз 2010 “ , Београд :
гитара: Ђорђе Бајић, 1. награда, Матија Бајић, 1. награда, оба кл. С. Дахић
„Млади виртуоз“- ОМШ „П. Коњовић“, Београд
гитара: Милица Ристић, 1. награда и  Давид Јовичић, 2. награда, обоје  кл. М. Тараило; Душан Рољић, 2. награда кл. Ј. Тарана
виолончело:  Александра Павловић и Доротеја Станојевић, обе 2. награда, кл. Т. Ђорђевић
виолина: Дајана Гвозден, 2. награда, кл. К. Пејновић
 
ЈУН
 
Фестивал талената у Великом Градишту -  наступ најуспешнијих ученика школе (Матија и Ђорђе Бајић, гитара, кл. С. Дахић, Наталија Фаркаш, виолина, кл. Н. Петровић-Дахић и Марија Срејић, клавир, кл. М. Шуменковић). Матија Бајић свирао на завршном концерту.