\ Резултати 2011/2012.

header

Резултати 2011/2012.

ДЕЦЕМБАР
 
Школско такмичење инструменталних класа
 
На школском такмичењу наступило је 28 ученика.
Први разред- сви ученици су освојили 1. награде
Други разред – најбољи ученик је Јелисавета Гак, кл. М. Ковачевић
Трећи разред – најбољи ученик је Милица Ристић, кл. С. Михаиловић
Четврти разред – најбољи ученик је Никола Лазаревић, кл. Д. Станојевић
Ученици 5. и 6. разреда нису наступили због болести
 
Победник такмичења је Никола Лазаревић, кл. Драгана Станојевића
 
 
ФЕБРУАР
 
МШ  „Бинички“
 
Михаило Ђукић, клавир, 5. раз. кл. М. Ковачевић – 3. награда
 
МШ „Лисински“
 
Стефан Ђорђевић, хармоника, 6. раз. кл. Д. Стевановић, 2. награда
 
МАРТ
 
МШ „Бинички“ – такмичење из солфеђа 
 
Стефан Лазаревић и Мила Калуђеровић, солфеђо,  3. раз., обоје  3.награду, кл. Б. Ђукић
 
МШ „Мокрањац“- Пожаревац – такмичење из солфеђа и теорије музике
 
Стефан Ђорђевић, теорија музике, 6. раз. кл. Б. Петронић- Ивковић, 1. награда
 
Аранђеловац, 3. међународни фестивал
 
Николина Димитријевић, виолина, кл. С. Мандић, 2. награда
Мила Калуђеровић, виолина, кл. К. Пејновић, 3. награда
Наталија Фаркаш, виолина, кл. Н. Петровић-Дахић, 3. награда
Милица Ристић, гитара, кл. С. Михаиловић, 1. награда
Ана Недић, клавир, кл. С. Мутић, 2. награда
Теодора Вуковић, клавир, кл. С. Мутић, 2. награда
Марија Матичић, клавир, кл. С. Мутић, 3. награда
 
Школско такмичење – “Волим солфеђо”
 
На школском такмичењу наступила су 22 ученика.
Први разред- сви ученици су освојили 1. награде
Други разред – најбољи ученик је Николина Димитријевић, кл. Ивковић- Петронић
Трећи разред – најбољи ученик је Емилија Васиљевић, кл. Ивковић- Петронић
Четврти разред – најбољи ученик је Дајана Гвозден, кл. Ђукић
Пети разред – ученици  нису наступили због болести
Шести разред – најбољи ученик је Стефан Ђорђевић, кл. Ивковић- Петронић
 
Победник такмичења је Емилија Васиљевић, кл. Ивковић- Петронић
 
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ
 
Милица Ристић, гитара, кл. С. Михаиловић, 1. награда, лауреат у првој категорији
Никола Лазаревић, хармоника, кл. Д. Станојевић, 2. награда
Душан Рољић, гитара, кл. Ј. Илић,  2. награда
Александар Билбија, кл. С. Дахић,  гитара, 2. награда
Стефан Лазаревић, хармоника, кл. Д. Станојевић,  2. награда
Матија Бајић, гитара, кл. С. Дахић, 2. награда
Хор ОМШ, диригент Д. Пешић, 2. награда
Наталија Фаркаш, виолина, кл. Н. Петровић-Дахић, 3. награда
Марија Павловић, гитара, кл. С. Дахић,  3. награда
Ђорђе Бајић, гитара, кл. С. Дахић, 3. награда
Алекса Живковић, гитара, кл. С. Дахић 3. награда
Клавирски дуо Јелисавета Гак и Владимир Пешић, кл. М. Ковачевић,  3. награда
Стефан Ђорђевић, хармоника, кл. Д. Стевановић, похвала
Душан Милојевић, виолончело, кл. К. Димић, похвала
 
АПРИЛ
 
Међународно такмичење дрвених дувача у Пожаревцу
 
Анђела Стефановић, 1. раз. кл. М. Мићовић, 2. награда
Ана Недић, 2. раз. кл. М. Мићовић, 3. награда
 
Међународно такмичењe младих хармоникаша “Звездане стазе” у Крагујевцу
 
Стефан Лазаревић, 3  раз  кл. Д. Станојевић, 1. награда
Никола Лазаревић, 4. раз. кл. Д. Станојевић, 1. награда и победник је у својој категорији.
 
Међународни фестивал “Петар Стојановић”, Уб
 
Александар Перић, 4. раз. хармонике кл. Б. Џиновића, 1. награда и победник је у својој категорији
Емилија Васиљевић, 3. раз. виолине кл. С. Мандић, 2. награда
Ђорђе Бајић, 3. раз. гитаре кл. С. Дахића, 1. награда
Матија Бајић, 4. раз. гитаре кл. С. Дахића, 1. награда
Александар Билбија, 4. раз. гитаре кл. С. Дахића, 3. награда
Алекса Живковић, 5. раз. гитаре кл. С. Дахића, 2. награда
 
МАЈ
 
56. Фестивал музичких школа Србије, Смедерево
 
Екипа:
Милица Ристић, 3. раз. гитаре кл. С. Михаиловић, 1. награда 100 поена
Никола Лазаревић, 4. раз. хармонике кл. Д. Станојевић, 1 награда, 96 поена
Весна Илић, 3. раз. флауте кл. М. Мићовић, 1. награда 92 поена
Наталија Фаркаш, 3. раз. виолине кл. Н. Петровић- Дахић, 2. награда 88 поена
Клавирски дуо Јелисавета Гак и Владимир Пешић, 2. раз. кл. М. Ковачевић,
1. награда 95 поена
Екипа школе (4 соло инструмента) освојила је 1. награду са збиром од 94 поена, а са клавирским дуом биланс школе је 94,5
 
Турнир “Аца Панић” (ОМШ “Стеван Христић”), Младеновац
 
15. мај 2012 – клавир
Ариана Елена Дахић, 1. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 1. награда
Наталија Фаркаш, 2. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 1. награда
Ана Недић, 4. раз. кл. С. Мутић, 1 награда
Василије Јукић, 2. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 2. награда
Милица Теофиловић, 2. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 2. награда
Василија Бугарски, 3. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 2. награда
Јоко Бугарски, 3. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 2. награда
Стефан Кангрга Микулић, 5. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 2. награда
Милорад Јашић, 4. раз. кл. А. Балинт-Лаличић, 3. награда
16. мај 2012. – виолине
Милош Малић, 1. раз. кл. С. Мандић, 1. награда
Софија Васиљевић, 1. раз. кл. С. Мандић, 1. награда
Зорица Крантић, 1. раз. кл. Н. Петровић-Дахић, 1. награда
Теодора Тимотић, 1. раз. кл. Н. Петровић-Дахић, 1. награда
Јелена Ашанин, 1. раз. кл. К. Пејовић, 1. награда
Анђела Ашанин, 1. раз. кл. К. Пејовић, 1. награда
Николина Радојевић, 2. раз. кл. С. Мандић, 2. награда
Мила Ерцеговчевић, 2. раз. кл. К. Пејовић, 2. награда
Анастасија Кангрга Микулић, 3. раз. кл. Н. Петровић-Дахић, 2. награда
гитара
Лука Миленковић, 2. раз. кл. Ј. Илић, 1. награда
Ана Недић, ученица 4. раз. клавира из кл. Соње Мутић је свирала на завршном концерту такмичења у четвртак, 17. маја 2012.
 
Међународно такмичење “Дани хармонике”, Смедерево
 
Александар Перић, 4. раз. кл. Б. Џиновић, 1. награда
 
5. међународно пијанистичко такмичењe “Славенски”, Нови Сад
 
Јелисавета Гак, 2. раз.  кл.  М. Ковачевић,  1. награда
 
2. међународни фестивал “Музичко пролеће”, Смедеревска Паланка
 
Анђела Стефановић, 1. раз. кл. М. Мићовић, лауреат - 1. награда, 100 поена
Александра Илић, 1. раз. кл. М. Мићовић,  1. награда
 
“Млади виртуоз” 2012, Београд
 
виолина, 24. мај
Милош Малић, 1. раз. кл. С. Мандић 2. награда
Николина Димитријевић, 2. раз. кл. С. Мандић, 3 награда
Мила Калуђеровић, 3. раз. кл. К.  Пејновић, 2 награда
клавир, 25.  и 26. мај
Ариана Елена Дахић, 1. раз. кл. А. Балинт Лаличић, 2. награда
Јелена Маринковић, 3. раз. кл. М. Кангрга, 3. награда
гитара, 28. мај
Марија Павловић, 2. раз. кл. С. Дахић, 2. награда
Ђорђе Бајић, 3. раз. кл. С. дахић, 2. награда
виолинчело, 28. мај
Душан Милојевић, 2. раз. кл. К. Димић, 2. награда
хармоника, 29. мај
Стефан Лазаревић, 3. раз. кл. Д. Станојевић, 1. награда