\ Резултати 2013/2014.

header

Резултати 2013/2014.

ДЕЦЕМБАР
 
5. гитарско такмичење “ВАрт”, Ваљево
 
Милица Ристић, кл. Милице Степаноски - лауреат за ОМШ
Иван Павловић, кл. Милице Степаноски  - 1. награда
 
Школско такмичење инструменталних класа
 
Наступило је 36 ученика, а најбољи су били:
у 1. разреду Милица Јовановић, виолина, класа Ксеније Пејовић;
у 2. разреду Иван Павловић, гитара, класа Милице Степаноски, који је и ПОБЕДНИК ТАКМИЧЕЊА;
у 3. разреду Вања Теофиловић, клавир, класа Катарине Фаркаш и Софија Фаркаш, гитара, класа Тијане Панзаловић;
у 4. разреду Петар Сојкић, клавир, класа Јоване Миленковић;
у 5. разреду Душан Рољић, гитара, класа Јелене Илић;
у 6. разреду Александар Перић, хармоника, класа Дамира Одобашића.
 
 
ФЕБРУАР
 
Међународном такмичење “Даворин Јенко”, Београд
 
Клавирски дуо Милица Митровић и Дајана Станић, кл. Милице Ковачевић – 2. награда (1. није додељена, најбоље у својој категорији)
 
Такмичење “Бинички” 2014. – Београд
 
Милица Јовановић, виолина, класа Ксеније Пејовић – 1. награда
Лука Ђорђевић, виолина, класа Светлане Мандић – 1. награда
Милош Малић, виолина, класа Светлане Мандић – 1. награда
Ана Серафимовић, виолончело, класа Кристине Димић – 1. награда
Никола Станковић, хармоника, класа  Драгане Стевановић – 1. награда
Никола Станковић, солфеђо, класа Бојане Ђукић – 2. награда
Емилија Васиљевић, виолина, класа Светлане Мандић – 2. награда
Ана Недић, клавир, класа Андријане Ђокић – 3. награда
 
16. Сусрет флаутиста “Тахир Куленовић”, Ваљевo
 
Анђела Стефановић,  флаутa,  кл. Александре Стевановић –  3. наградa
 
2. Интернационални фестивал хармонике “Мех-фест”, Београд
 
Стефан Лазаревић, класа Драгана Станојевића – 1. награда (најбољи у својој категорији)
Никола Лазаревић,  класа Драгана Станојевића – 1. награда
Дуо хармоника “Кемишал брадерс” /Никола и Стефан Лазаревић), кл. Драгана Станојевића –  1. награда
 
Гитар Арт – Београд
 
Милица Ристић,  кл. Милица Степаноски - 6. место у својој категорији
Иван Павловић,  кл. Милица Степаноски. - 9. место
 
7. Музички фестивал – Аранђеловац  
 
Милица Јовановић, виолина, класа Ксеније Пејовић – 2. награда
Лука Ковачевић, виолина, класа Светлане Мандић – 1. награда
Николина Миленковић, клавир, класа Јоване Миленковић – 2. награда
Јелена Маринковић, клавир, класа Јоване Миленковић – 1. награда
Ана Недић, клавир, класа Андријане Ђокић – 1. награда
 
Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије – Београд
 
Лауреат- 1. награда (победници у категорији)

Клавирски дуо „Весели прстићи“ (Милица Митровић и Дајана Станић), класа Милице Ковачевић

1. награда

Иван Павловић, гитара, класа Милице Степаноски
Дуо хармоника „Кемишал брадерс“ (Никола и Стефан Лазаревић), класа Драгана Станојевића
Душан Рољић, гитара, класа Јелене Илић
Стефан Лазаревић, хармоника, класа Драгана Станојевића
Милица Ристић, гитара, класа Милице Степаноски

2. награда

Софија Фаркаш, гитара, класа Тијане Панзаловић

Матија Бајић, гитара, класа Тијане Панзаловић

3. награда

Хор школе, диригент Драгана Пешић
Милица Јовановић, виолина, класа Ксеније Пејовић
Ана Серафимовић, виолончело, класа Кристине Димић
Никола Лазаревић, хармоника, класа Драгана Станојевића

похвала

Лука Ђорђевић, виолина, класа Светлане Мандић
Милош Малић, виолина, класа Светлане Мандић
Емилија Васиљевић, виолина класа Светлане Мандић
 
Фестивал у Музичкој школи “Петар Стојановић”, Уб
 
Тамара Симоновић, виолина, класа  Ксеније Пејовић – 1. награда
Дајана Станковић, виолина, класа  Ксеније Пејовић – 1. награда
Тара Стојановић, виолина, класа  Ксеније Пејовић - 2. награда
Милица Стојадиновић, клавир, класа Јоване Миленковић  - 1. награда
Петар Сојкић, клавир, класа Јоване Миленковић  - 2. награда
Немања Милошевић, гитара, класа  Јелене Илић – 1. награда
 
6. Такмичење ученика хармонике у Панчеву
 
Милан Станковић, хармоника, класа Драгане Стевановић  - 1. награда
Михајло Савковић, хармоника, класа Драгане Стевановић - 2. награда
Никола Станковић, хармоника, класа Драгане Стевановић - 1. награда
Вукосава Ђорђевић, хармоника, класа Драгане Стевановић - 2. награда
Јован Ковачевић, хармоника, класа Драгане Стевановић - 2. награда
 
58. Фестивал музичких и балетских школа Србије, Ужице
 
Екипа школе:
Милица Ристић, гитара, класа Милице Степаноски – 1. награда
Никола Лазаревић, хармоника, класа Драгана Станојевића- 2. награда
Емилија Васиљевић, виолина, класа Светлане Мандић- 2. награда
Анђела Стефановић, флаута, класа  Александре Стевановић- 2. награда
Клавирски дуо “Весели прстићи” – Милица Митровић и Дајана Станић, класа Милице Ковачевић – 1. награда
 
Фестивал хорова деце и младих ФЕДЕХО, Београд
 
Хор школе, диригент Драгана Пешић - 1. награда за најбоље изведену фолклорну композицију
 
“Дани хармонике” – Смедерево
 
Стефан Лазаревић, ученик 4. разреда класа Драгана Станојевића – 1. награда
Никола Лазаревић, ученик 5. разреда класа Драгана Станојевића - 1. награда
 
Млади виртуоз 2014.  - Београд
 
виолина
Милица Јовановић, 1. разред, класа Ксеније Пејовић – 1. награда
Тамара Симоновић, 1. разред, класа Ксеније Пејовић – 1. награда
Лука Ђорђевић, 2. разред, класа Светлане Мандић – 1. награда
Милош Малић, 3. разред, класа Светлане Мандић – 2. награда
флаута
Јована Зуровац, 1. разред класа Александре Стевановић - 2. награда
Анастасија Матејић, 2. разред класа Александре Стевановић - 1. награда
Анђела Стефановић, 3. разред класа Александре Стевановић - 1. награда
Александра Илић, 3. разред класа Александре Стевановић - 2. награда
гитара
Вукашин Стојковић, 1. разред класа Милице Степаноски - ЛАУРЕАТ – 100 поена
Иван Павловић, 2. разред класа Милице Степаноски - 1. награда
 
Клавирско такмичење “Клавитас” – Смедерево
 
Јелисавета Гак, класа Милице Ковачевић –  2. награда
Владимир Пешић, класа Милице Ковачевић - 2. награда
Ђорђе Јовановић, класа Милице Ковачевић - 2. награда
Милица Савковић, класа Милице Ковачевић - 2. награда
Марта Николић, класа Милице Ковачевић - 2. награда
Милена Матовић, класа Милице Ковачевић - 3. награда
 
Такмичење “Амадеус” – Београд
 
Милица Митровић, 1. разред класа Наташе Петровић-Дахић – 1. награда
Зорица Крантић, 3. разред класа Наташе Петровић-Дахић - 2. награда
 
Меморијал “Аца Панић” – Младеновац
 
клавир
Јана Стаменковић, 1. раз. класа Катарина Фаркаш – 2. награда
Вања Теофиловић, 3. раз. класа Катарина Фаркаш – 3. награда
виолина
Милица Митровић – 1. раз. класа Наташа Петровић Дахић – 1. награда
Дајана Станковић – 2. раз. класа Ксенија Пејовић – 1. награда
Зорица Крантић – 3. раз. класа Наташа Петровић Дахић – 1. награда
Тара Стојановић – 3. раз. класа Ксенија Пејовић – 1. награда
хармоника
Никола Марковић, 1. раз. класа Драгана Стевановић – 2. награда