У понедељак, 23. маја 2022. године, на такмичењу Меморијал „Аца Панић“ у Младеновцу, учешће су узели наши млади пиданисти, који су наступили у I и II категорији клавира.
Своја стечена музичка знања и вештине представили су наши ученици најмлађих разреда који наставу похађају у издвојеном одељењу наше школе у Винчи. Стручни жири је то препознао и високо оценио. Наступили су и остварили пласман следећи кандидати:
- Миа Шошкић, 1. разред клавира у класи Марине Башић – 1. награда (97.67 поена)
- Сара Стевић, 1. разред клавира у класи Марине Башић – 1. награда (97.33 поена)
- Стефан Иветић, 4. разред клавира у класи Марине Башић – 2. награда (88 поена).
Честитамо Мии, Сари и Стефану, као и наставници Марини, на изузетном пласману, што је резултат њиховог заједничког рада и вежбања. Такође, честитамо и родитељима без чије подршке до нашег учешћа на такмичењу не би ни дошло. Верујемо да ћемо и у скоријој будућности имати још много разлога за честитке.
| < Претходна | Следећа > |
|---|

Запослени 




