Хор издвојеног одељења наше школе из Умчара, под вођством наставнице Драгане Пешић, наступио је на свечаној манифестацији „Најбољи спортиста године“. Догађај је одржан у биоскопској сали у Гроцкој пред препуном публиком која је са одушевљењем испратила програм.
Наш хор представио се извођењем три композиције: „Подмосковске вечери“, „Пјеват ћемо шта нам срце зна“ и „Море изгрејала сјајна месечина“. Ученици су својим складним певањем, музикалношћу и сценским наступом оставили снажан утисак, што се видело и по бурном аплаузу публике.
Посебну част представља и признање које је школа добила — плакету за дугогодишњу успешну сарадњу са Спортским савезом. Ово признање сведочи о заједничком ангажовању, подршци и посвећености у неговању спортског духа, културе и заједништва.
Поносни смо на ученике хора из Умчара и њихову наставницу, који су својим трудом, талентом и љубављу према музици још једном достојно представили нашу школу.
| < Претходна | Следећа > |
|---|

Запослени 




