\ Четири концерта за наше другаре из ОШ „Илија Гарашанин“

Четири концерта за наше другаре из ОШ „Илија Гарашанин“

У петак, 12. априла 2024. године, просторије наше школе у Гроцкој посетили су ученици трећег и четвртог разреда Основне школе „Илија Гарашанин“ и то одељење III/1 - учитељице Љиљане Петковић, одељење III/2 – учитељице Марјане Митровић, одељење III/3 – учитељице Анеле Бабић, одељење III/4 – учитељице Марије Трмчић, одељење IV/1 – учитељице Јелене Анђеловић Антић, одељење IV/2 – учитељице Наташе Алимпић и одељење IV/3 – учитељице Јелене Ристић Станојевић.
Наставници музичке школе представили су своје инструменете и свирали познате композиције у четири промотивна концерта.
Ученици су имали прилике да уживају у познатим песмицама и композицијама, али и да активно учествују у програму ових промотивних концерата.
Нашим другарима смо пожелели срећу на пријемном испиту и пуно се захвалили на сарадљи нашим колегиницама учитељицама из основне школе.