\ Концерт и дружење са другарима првог циклуса ОШ „Мића Стојковић“ из Умчара

Концерт и дружење са другарима првог циклуса ОШ „Мића Стојковић“ из Умчара

У четвртак, 18. априла 2024. године, одржан је још један у низа промотивних концерата ОМШ „Невена Поповић“ и то овог пута у нашем издвојеном одељењу у Умчарима.
Наставници и ученици млађих разреда поменутог издвојеног одељења представили су своје изабране инструменте, певали дечје песме и представили мноштво разлога зашто је лепо и корисно бавити се музиком и развијати своје музичко умеће и свој таленат.
Публику су са својим учитељицама чинили ученици од 1. до 4. разреда ОШ ,,Мића Стојковић"из Умчара, који су заједно са ученицима и наставницима музичке школе певали, играли, видно уживали и на свој начин учествовали у припремљеном програму.
Велико хвала учитељицама поменутих разреда на њиховој сталној сарадњи и подршци, а ми се јако радујемо сличним предстојећим догађајима и чекамо наше најмлађе другаре на пријемном испиту!